УВАГА!
Шановні відвідувачі та кандидати на навчання!
У зв’язку з проведенням в державі карантинних заходів щодо протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2, Національна поліція України призупиняє приймання документів від кандидатів на навчання до закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, попередньо до 22 червня 2020 року.
Під час карантину спілкування з кандидатами на навчання здійснюватиметься виключно через засоби зв’язку.
Про відновлення діяльності з відбору кандидатів на навчання буде поінформовано електронною поштою та на офіційному сайті Національної поліції України на Порталі для кандидатів на навчання.

ВАЖЛИВО!
Форма для подання заяви на навчання залишиться відкритою до кінця карантину, а після закінчення карантину буде надано час для подання документів всім кандидатам на навчання, які подали заяву під час карантину. Звичайно, етапи подання документів та проходження медичної експертизи будуть відкриті протягом розумного часу, враховуючи терміни наступних етапів вступу до ЗВО.

ПЕРЕЛІК
конкурсних предметів та творчих конкурсів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної середньої освіти до закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських
у 2018 році*

Шифр галузі Галузь знань Код спеціальності Назва спеціальності Конкурсні предмети
Перший Другий Третій
08 Право 081 Право Українська мова і література Історія України Математика або іноземна мова
26 Цивільна безпека 262 Правоохоронна діяльність Українська мова і література Історія України Творчий конкурс
12 Інформаційні технології 125 Кібербезпека Українська мова і література Математика Фізика або іноземна мова
05 Cоціальні та поведінкові науки 053 Психологія Українська мова і література Біологія Творчий конкурс
* Перелік визначений Умовами прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 13 жовтня 2017 року № 1378. Для участі в конкурсі на вступ до закладів вищої освіти необхідно подати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з предметів, визначених цим переліком, за відповідною спеціальністю.

УВАГА!

У разі порушення Ваших прав під час відбору та направлення на навчання до закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, у тому числі, вимагання неправомірної вигоди, Ви можете звернутися за тел.:

+38(044) 254-77-77, +38(050) 425-48-44

з 9.00 до 17.00 щодня окрім вихідних та святкових днів

Гаряча лінія Департаменту внутрішньої безпеки:

+38(044) 254-74-55 або +38(044) 254-94-65

цілодобово